تولید سوسیس و کالباس, دستگاه های تولید سوسیس و کالباس

همه چیز در مورد دستگاه تامبلر

دستگاه تامبلر

یکی از دستگاه هایی که در صنعت و کسب کار سوسیس و کالباس مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه تامبلر یا مرینیتور است، این دستگاه می تواند باعث جذب آب و ترد شدن بافت گوشت گردد، همچنین برای مزه دار کردن انواع گوشت مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه تامبلر از سفت و چروکیده شدن گوشت، از دست رفتن آب گوشت جلوگیری کرده و با رفع این مشکلات؛ سوسیس و کالباس تولید شده در کارگاه شما لذیذ تر خواهند بود.

عملکرد دستگاه تامبلر چگونه است ؟

این دستگاه به شکل استوانه ای طراحی و ساخته شده است، پارو هایی در داخل دستگاه وجود دارد که به آرامی گوشت را ماساژ می دهد، طعم و ادویه گوشت شما کاملا به این دستگاه وابسته است به این صورت که پس از اضافه کردن تکه های گوشت به همراه سس، ادویه و دیگر مواد مورد نظرتان دستگاه یک خلاء ایجاد کرده، دمای داخل دستگاه را کاهش داده، سپس با کمک پارو هایی که گفته شد شروع به چرخش در زاویه ای مناسب می کند؛ تا گوشت شما بدون از دست رفتن آب یا سفت شدن به بهترین شکل ممکن مزه دار شود.

دستگاه تامبلر
دستگاه تامبلر

ویژگی های دستگاه تامبلر

 • مجهز بود به سیستم خنک کننده برای جذب بهتر مواد به بافت گوشت و جلوگیری از لیچ افتادگی و فساد آن
 • قابلیت مزه دار کردن حجم بالای گوشت در زمان کوتاه
 • افزایش وزن گوشت پس از مزه دار شدن با دستگاه تامبلر

خرید دستگاه تامبلر

قبل از خرید دستگاه تامبلر یا دیگر دستگاه های مورد نیاز برای تولید سوسیس و کالباس بهتر است، از شخصی که اطلاعات کافی در مورد نحوه کارکرد، انواع مختلف دستگاه و قیمت ها داشته باشد مشاوره بگیرید. مشاورین ارگاسبز همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستند.

2 دیدگاه در “همه چیز در مورد دستگاه تامبلر

 1. حسین سخایی گفت:

  سلام خسته نباشید.لطف کنید درمورد کارگاه تولید گوشت مرغ طعم دار با دستگاه تامبلر اطلاعات ومشاوره میخواستم لطفا راهنمایی کنید.ممنونم

  1. میلاد تقی نژاد گفت:

   لطفا با مجموعه تماس بگیرین تا مشاورین ارگاسبز به صورت رایگان راهنماییتون کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *