مشاوره راه اندازی خط تولید سوسیس و کالباس در حضور مشتری

امروزه زندگی اکثر مردم به سمت و سویی می روند که مصرف غذاهای آماده یا به اصطلاح فست فود ها جاگزین غذا های سنتی شده اند به گونه ای که مردم ترجیح می دهند به جای ساعت ها ایستادن پای اجاق گاز و آشپزی از این نوع فرآورده های گوشتی و… استفاده کنند.

تولید سوسیس و کالباس در حضور مشتری از کجا شروع شد؟

مزیت این مواد غذایی صرفه جویی در وقت و هزینه است اما استفاده مکرر از این مواد غذایی سلامتی انسان را به خطر می اندازد, همین امر باعث بوجود آمدن کسب کار جدیدی با نام تولید سوسیس و کالباس در حضور مشتری شده است، که فرآورده های گوشتی اعم از سوسیس، کالباس، ژامبون، همبرگر و بیکن را با استفاده از مواد اولیه تازه، سالم و مطمئن و بدون استفاده از مواد نگهدارنده مضر سلامت در حضور مشتری تهیه و تولید میکنند.

در این کسب و کار مشتری می تواند  نحوه تولید سوسیس و کالباس را به صورت 0 تا 100 از نزدیک مشاهده کند، بنابراین اعتماد سازی در این کسب و کار بسیار تسهیل می گردد.مجموعه ارگاسبز مفتخر است با استفاده از با تجربه ترین متخصصین جهت مشاوره راه اندازی خط تولید سوسیس و کالباس در حضور مشتری شما را یاری نماید.

ویژگی های مشاورین راه اندازی خط تولید سوسیس و کالباس در حضور مشتری ارگاسبز

از اصلی ترین  دلایلی که شما میتوانید به مشاورین مجموعه ارگاسبز اعتماد کنید میتوان به این امر اشاره داشت که این تیم هم اکنون در استان قم چنین کسب و کاری را برای خود راه اندازی کرده اند و شما میتوانید از نزدیک روند تولید را مشاهده کنید، ارگاسبز قبل از آنکه بخواهد راهنمای شما برای راه اندازی کسب کار باشد، آزمون و خطا هایی را پشت سر گذاشته و از تمامی آنها سربلند بیرون آمده است.

مشاورین ارگا سبز در تمامی مراحل راه اندازی کسب کار در کنار شما هستند از جمله این مراحل میتوان به پیدا کردن یک فضای مناسب برای شروع کسب و کار، خرید دستگاه ها و مشتقات لازم، کمک به اخذ مجوز های لازم (سیب سلامت، استاندارد و ….)، آموزش نیرو ها برای کار با دستگاه ها و تامین مواد اولیه؛ اشاره کرد.

مشاورین ما حتی پس از اتمام پروژه نیز شما را تنها نخواهند گذاشت و در طی مدت قرارداد در صورت تغییر فرمولاسیون محصولات یا ارائه محصول جدید آن را در اختیارتان قرار خواهند داد.

مشاوره تخصصی راه اندازی خط تولید

در کمترین زمان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید

  سوالات متداول

  از جمله دستگاه هایی که برای شروع کار نیاز هست میتواند به دستگاه های زیر اشاره داشت.

  یخ ساز، پرکن، کاتر

  قیمت دستگاه ها از نظر سایز، توان و میزان تولید با توجه به فضای شما و حجم تولید شما متفاوت می باشد.

  موارد زیادی هستند که روی میزان سرمایه شما برای شروع تاثیر مستقیم دارند.

  این موارد شامل :

  • خرید یا اجاره مکان مناسب
  • خرید دستگاه های تولید سوسیس و کالباس در حضور مشتری
  • مقدار هزینه ای که برای دکوراسیون در نظر دارید
  • هزینه های مربوط به مالیات، مجوزها و امور اداری
  • سرمایه در گردش

  تحقیق کنید، آموزش ببینید و از مشاورین ارگاسبز کمک بخواهید، در نظر نگرفتن کوچک ترین نکات در راه اندازی کسب و کاری این چنین می تواند، برای شما بسیار پر هزینه باشد به همین دلیل داشتن یک مشاور مناسب در کنار شما میتواند هزینه های شما را پایین آورد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *